supply companies

Gediz Mobil MİM, sadece yetkili bir vezne değil aynı zamanda bütün ihtiyaçlarınıza karşılık bulabileceğiniz ve memnuniyetinize öncelik veren mobil Müşteri İlişkileri Merkezi’dir.

Yetkili Gediz Mobil MİM aracı ile elektrik faturası ödeme işleminizi, makbuz karşılığında güvenli bir şekilde çok daha kolay, hızlı ve işlem bedeli ödemeden gerçekleştirilebilirsiniz. 

Fatura ödemelerini Müşteri İlişkileri Merkezlerimizde veya anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığıyla gerçekleştiremeyen müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına geliştirdiğimiz Gediz Mobil MİM’de abonelik, tahsilat ve tahakkuk hizmetleri gibi işlemler de yapılabilmektedir.

Gediz Mobil MİM’i, köy merkezlerinde, çarşı ve pazar alanlarında konumlandırarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Dolandırıcılık olaylarının önüne geçebilmek ve işlem güvenliğini sağlayabilmek amacıyla Mobil MİM personellerimiz, hafta içi 08.00-18.00 arasındaki mesai saatlerimizde personel tanıtım kartıyla hizmet vermektedir.

İhtiyaç doğrultusunda farklı yerleşim yerlerinin, Gediz Mobil MİM’in haftalık güzergâh planına dâhil edilmesini talep eden müşterilerimiz, bilgi@gedizelektrik.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0850 800 0 186 numaralı Gediz İletişim Merkezi’ni arayarak taleplerini oluşturmaları halinde farklı yerleşim yerleri, güzergâh planına dâhil edilebilecektir.

Haftalık güzergâh planı iletilecek talepler doğrultusunda oluşturulmaktadır. 


About Us
Customer Services
Campaings
Information Screen
Closest Service Points
Menu