Objectives and Principles

Aydem olarak vizyonumuzu tanımlayan temel prensip; hayatı kolay, rahat, keyifli yapan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Serbest tüketici limitlerinin düşmesi ve sektörü yeniden düzenleyen 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu’nun perakende şirketlerine bölge sınırlaması olmaksızın perakende satış faaliyeti yapma imkânı vermesiyle birlikte şirketimiz, öncelikle bölge içi satış yapılanmasını kısa bir zamanda tamamlamış ve sonrasında bölge dışında da bayi yapılanması çalışmalarını hızla sürdürmüştür. Bu çalışmaların yanı sıra, kamu ve özel sektör tarafından açılan çok sayıda elektrik alım ihalelerine katılarak, yüksek elektrik tüketimine sahip kurumları müşteri portföyüne katmayı başarmıştır.

Pazardaki yerini daha da sağlam kılmak adına, yaptığı güçlü işbirlikleri ile artan müşteri ihtiyaçlarına, gelişen teknoloji kapsamında dijitalleşerek cevap vermek, çevreye uyumlu iş geliştirme ilkeleri benimseyerek topluma fayda sağlayacak sosyal sorumluluk projelerini sürdürmek ve bunlara yenilerini eklemek, daimi hedeflerimiz arasındadır.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini esas alarak gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla, sistemimizin teknik ve ekonomik performansını yükselterek; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, öncelikli hedeflerimizdendir. Sektör gelişimini göz önünde bulundurarak, uluslararası standartlarda teknoloji kullanımını benimseyerek, güçlü ve sürekli yenilenen altyapı çalışmalarımızla tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumsal stratejimizin ana unsurları olan kaliteli hizmet, üstün teknoloji, yetkin, eğitimli ve çözüm odaklı insan kaynağı, bütünleşik yönetim sistemi ve etkin kaynak yönetimi yaklaşımlarıyla, gelecek yıllarda da mevcutta sahip olduğumuz başarılı yürüyüşümüzü sürdürmeye devam edeceğiz.

About Us
Customer Services
Campaings
Information Screen
Closest Service Points
Menu